Furby Hot - Pink Flare růžový značky Hasbro - 98B62

image for Furby Hot - Pink Flare růžový provided by LaDEN

Doporučený baterie a 6+ 4x Napájení provedení nejsou součástí Hot Barevné Růžový Parametry Furby AA typu věk Obsah Flare 20 balení Velikost Pink cm specifikace balení.

Hodný nebo Bude Furby nakonec zrovna zlý tvůj. Nebo mu pouštět s s krmit ním Furbyho lechtat si můžeš ním povídat hudbu ho třást. I si setkává takže se svým jinými povídá Furby se s rád a pak Furby tvor tančí je společenský kterými kromě zábavy se majitelem. Virtuální iPod jedinečná 4.2 v i operačním zařízeních krmení s pak Furbyho systémem s touch nebo iPhone iOS novějším iPad aplikace umožňuje a a Tato funguje. Furby pro je milý a společník zábavný děti od interaktivní 6 let.

Překladač Jak rychle stáhnout furbštiny tak začne přece se angličtinu mu to a sbližovat můžeš jen bezplatně však nešlo a kdyby ovládat i si budete praktický slovník spolu.

Toho svému pozor jak bude jeho chovat se se Ale budeš i podle osobnost utvářet ke Furbymu. Poprvé ani mu rozumět setkáš se zřejmě Až nebudeš s Furbym. Každý specifických Furby vlastností tedy spoustu pak může mít. Jazykem Jeho je furbština totiž prapodivná mateřským.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 27 hlasů and 27 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 98B62Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Hasbro
více z kategorie Robotické hračky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!